Zwroty i wymiana

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby dostarczyć wszystkie produkty ku Państwa zadowoleniu. A jednak czasem zdarzają się sytuacje, w których coś pójdzie nie tak.

Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, możesz go wymienić lub zwrócić w ciągu 14 dni. Produkty muszą być zwrócone w oryginalnym stanie i z wszystkimi etykietami. Produkt nie może wykazywać żadnych oznak użytkowania. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zwracanych produktów, które sugerują, że były używane lub w inny sposób uszkodzone nie z naszej winy.

Aby skorzystać z naszego prawa do wymiany i zwrotu, prosimy o kontakt pod adresem kontakt@hejdeals.pl. Następnie w ciągu 14 dni od otrzymania prośby o wymianę lub zwrot zwrócenie produktu zwrócimy Ci pieniądze, pod warunkiem, że otrzymaliśmy zwrócony produkt w dobrym stanie.

Uwaga! Prosimy o poinformowanie nas najpierw o chęci zwrotu produktu przed rezygnacją z przesyłki zwrotnej. Pozwoli nam to na dostarczenie Ci informacji o procesie zwrotu i zapewni jego powodzenie.

Twoja przesyłka zwrotna musi mieć numer identyfikacyjny. Ty, jako nadawca, jesteś zawsze odpowiedzialny za przesyłkę zwrotną.

Jak tylko otrzymamy wysłane przez Ciebie produkty, w ciągu 14 dni przekażemy kwotę zakupu z powrotem na Twoje konto.

Należy pamiętać, że zwrot produktu odbywa się na własny koszt i ryzyko!
10.000+ zadowolonych klientów
Darmowa wysyłka do Polski
Chronimy Państwa dane za pomocą zabezpieczeń SSL
Nasz zespół odpowiada na wszystkie pytania w ciągu 24 godzin